Speciální degustační nabídka prémiových rumů 2cl

Ron Abuelo Anejo 12 Anos 50,-
Charakterní, jemný a komplexní rum s hlubokou jantarovou barvou se stopou karamelu a sladkého dřeva. Chuť: na patře jemná, maximální rovnováha mezi stopou ovocnou, sladkou a vyzrálou.

Legado 55,-
Vyrábí se z rumů pocházejících z centrální části Panamy. Jedinečnost klimatických podmínek zajišťuje konstantní teplotu a díky tropickému podnebí získávají rumy nezaměnitelnou chuť. Pro výrobu tohoto rumu je použita směs sedmiletých až dvanáctiletých rumů, které zrají v sudech z amerického bílého dubu. Macerované rozinky a bylinky dodávají charakteristickou barvu a chuť.

El Comandante Reserva Exclusiva 65,-
Jedná se o ideální blend panamských rumů z limitovaných edicí až 20letých rumů.
Pro tento rum je typická příjemně nasládlá karamelová chuť v kombinaci s nugátem a dotekem slámového vína. Ve vůni naleznete zřetelné stopy ořechů, hořké čokolády a zralých višní.

Plantation XO 20th anniversary 70,-
Limitovaná edice velice kvalitních rumů z Barbadosu. Jemná plná chuť tropického ovoce s náznaky vanilky, kokosu a citrusových plodů, sladký až medový závěr. Dozrávají v sudech po koňaku a bourbonu.

La Hechicera 65,-
Jemný vyzrálý rum z oblasti jižní Kolumbie. Jedná se o směs rumů dvanácti až jednadvacetiletých, která zraje v sudech z bílého amerického dubu. Očekávejte hluboký dřevitý rum s tóny typickými pro Karibik, následně v ústech ucítíte výrazné tóny tabáku a pražené kávy.